Büromuz bütün müvekkillerimiz’e üst kalitede hizmet vermekte bağlıdır. Büromuz sözleşmeler, yatırımlar ve projeler konusunda hukuki danışmanlık hizmeti vermekte, uyuşmazlıkların dava ve takip yoluyla ve/veya müzakereler sonucunda çözümlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca yabancı yatırımcıların Türkiye'deki yatırımlarını organize etme, bu yatırımlar çerçevesinde ortaklık anlaşmaları hazırlama ve şirket kuruluşları ile Türk Yatırımcılara da konularında hizmet vermektedir. Büromuz Türkçe ve ingilizce hizmet verebilmektedir. 1990 yılından İstanbul’da Av.Birgül Öner avukatlığını başlamıştır ve üzün yıllarda Petrol Ofis’ın avukatlığını yapmıştır. Küşadasına ailesi ile birlikte 1996 da yerleştı ve büro açıp mesleğı devam ettırmıstır. 2015 yılında Birgül Öner ve bürodakı meslektaşları ile bir ortaklık kurmaya karar verdıler. Bu ortaklığı çok başarı bir kararı oldu ve şuan çok yoğun bir çalışma temponun keyifini yaşıyor. Bu güne yasalar kapsamında, bilgi ve deneyim ışığında, müvekkil memnuniyeti sağlayarak, her zaman yeni hedeflerle bu misyonu devam ettirerek, en üst seviyeye taşıma kararlığınını gösteren avukatlik büromuz, ekibi ile birlikte kaliteli hizmet sunmaktadır. Ege bölgesında tek TSE belgelı büroda olup bize çok gururlandırıyor..

 

ADI SOYADI  : Birgül ÖNER
GÖREVİ : Avukat –Kurucu & Genel Müdür
YABANCI DİL : İngilizce
BİLGİ  : 1990 tarihinde avukatlık mesleğine başlamıştır. Uzmanlık alanı Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Bankacılık Hukuku, Uluslar arası Hukuk olup, Galatasaray Üniversitesi Ticaret Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku sertifika programların tamamlamıştır. Turizm Hukuku ile ilgili sertifika programinda eğitmenlik görevini üstlenmiştir.
ADI SOYADI  : Lider UĞRAŞ
GÖREVİ : Avukat/Ortağı
DEPARTMAN : Hukuk Departmanı
YABANCI DİL : İngilizce - İleri Düzey
BİLGİ  : 2008 tarihinde 9 Eylül Üniversitesindan mezun oldu ve avukatlık mesleğine başlamıştır. Uzmanlık alanı Uluslararasi Hukuku, Ticaret Hukuku ve Ceza Hukuku.Aydin Barosunun düzenlemış olduğu Ceza Hukuku seminarları katılım olmuştur.
AD SOYAD  : Ezgi Deniz UĞRAŞ
GÖREVİ : Avukat/Ortağ
YABANCI DİL : İngilizce
DEPARTMAN : Hukuk Departmanı
BİLGİ  : 2009 tarihinde 9 Eylül Üniversitesindan mezun oldu ve avukatlık mesleğine başlamıştır. Uzmanlık alanı Aile Hukuku, Bankacılık Hukuku ve İcra Hukuku.
AD SOYAD  : Gizem SEYMEN
GÖREVİ : Avukat
DEPARTMAN : Hukuk Departmanı
YABANCI DİL : İngilizce
BİLGİ  : Gizem 2015 tarihinde Gediz Üniversitesindan mezun oldu ve avukatlık mesleğine başlamıştır. Uzmanlık alanı Civil / Özel Hukuku. Aydin Barosunun düzenlemış olduğu Ceza Hukuku ve Tüketici Hukuku çok sayide seminarları katılım olmuştur.
AD SOYAD  : Mahmut Taha Şeker
GÖREVİ : Stajyer Avukat
DEPARTMAN : Hukuk Departmanı
YABANCI DİL : İngilizce
BİLGİ  : 2007 tarihinde okul tatillerinde büromuzu katıldı, genel ofis hizmetlerı ve İcra departmanında görev üstlenmıştır. Yakın Doğu Üniversitesinde Hukuk Fakültesi son sinif öğrencısı. Daha önce almış olduğu eğitimler sayesinde hızlı okuma teknikleri, insanlarla iletişime geçmede dikkat edilmesi gereken davranışlar ve diksiyon kursları katılım olmuştur. İngilizce öğrenmek adına 1 sene boyunca dil eğitimi için yurtdışında ikamet etti.
AD SOYAD  : Süheyla Pınar
GÖREVİ : İcra Departmanı Asistanı
DEPARTMAN : İcra Departmanı
YABANCI DİL :
BİLGİ  : İcra departmanında ve ofisin genel idari işleri ile görev yapmaktadır.Icra alanında 11 yıllık tecrübesi var.
AD SOYAD  : Sevtap DİNİZ
GÖREVİ : Muhasebe Müdürü
DEPARTMAN : Muhasebe
YABANCI DİL : İngilizce
BİLGİ  : 2000 tarihinde büromuzu muhasebe müdürü olarak katılmıştır.Bütün muhasebe işlerı üstlenmektedir, ayrıca şirketimize vergi danışmanlığı yapmaktadır.
AD SOYAD  : Tamiko CANBAZ
GÖREVİ : Yabancılar Departmanı
DEPARTMAN : Departman Sorumlusu
YABANCI DİL : İngilizce-Türkçe-Fransızca
BİLGİ  : İngiltere doğumludur. 1985 yılı Danemark Comprehensive School dan mezunudur.İngilterede satiş sektöründe çalışmış. 1994 yılında Türkiye’ye yerleşmiş olup türizm sektorunda 17 yıllık başarılı bir kariyer yaşadı. Büromuzda Yabancılar Departmanı yetkilisi olarak görev yapmaktadır.
AD SOYAD  : Emel Eker
GÖREVİ : Ön Büro Departmanı
DEPARTMAN : Departman Sorumlusu
YABANCI DİL : İngilizce
BİLGİ  : 10 yıllık üstünde tecrübesi ile büromuzda Ön Büro Departmanı Sorumlusu olarak görev yapmaktadır, ayrıca muhasebe bölümünde asistanlık yapmaktadır.
AD SOYAD  : Yeliz AKTAŞ
GÖREVİ : Büro Genel Hizmetler Departmanı
DEPARTMAN : Departman Sorumlusu
YABANCI DİL :
BİLGİ  : Ofisimizin günlük bakımından görev yapmaktadır. Bu alanda üzün yılların tecrübesi vardır.


REFERANSLARIMIZ

* BRITISH CONSULATE
* KUŞADASI CHAMBER OF COMMERCE 
* TURKISH TRAVEL AGENCY
* AKDOĞANLAR TUR.TİC.A.Ş.
* FİNANSBANK A.Ş.
* HSBC BANK A.S
* BNS OTELCİLİK TUR.TİC.LTD.ŞTİ.
* TBK TUR.TİC.LTD.ŞTİ.
* RAN OTELCİLİK TUR.TİC.LTD.ŞTİ.
* KUŞADASI SİBA TUR. A.Ş.
* ACS TURİZM A-S
* PETROL OFİSİ
* KOTANLAR İNŞAAT
* ECE İNŞAAT
* YELPAZE İNŞAAT
* ÖZÇAĞDAŞ İNŞAAT A.Ş.